معادله مجهول پرسپولیس - نوراللهی/ همچنان مبهم و بدون راه‌ حل

معادله مجهول پرسپولیس - نوراللهی/ همچنان مبهم و بدون راه‌ حل

معادله مجهول پرسپولیس - نوراللهی/ همچنان مبهم و بدون راه‌ حل

مذاکرات احمد نوراللهی و باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد همچنان بدون نتیجه باقی مانده و ابهامات فراوانی درباره سرنوشت این بازیکن وجود دارد.

وجود اینکه باشگاه پرسپولیس از مدت‌ها پیش مذاکره خود با بازیکنان را برای تمدید قرارداد آغاز کرده بود، اما هنوز نتیجه‌ای در این‌باره حاصل نشده است. از شش بازیکنی که در پایان فصل قراردادشان با سرخپوشان به پایان رسید، محمدحسین کنعانی‌زادگان راهی قطر شده و پنج بازیکن دیگر نیز هنوز راضی به امضاء قرارداد جدید نشده‌اند.
باشگاه پرسپولیس روز گذشته از نامه جدیدش که در آن از پنج بازیکن این تیم برای تمدید قرارداد دعوت شده بود، رونمایی کرد تا هواداران در جریان اقدام باشگاه قرار بگیرند.
احمد نوراللهی، وحید امیری، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری و امید عالیشاه پنج بازیکنی هستند که قراردادشان با پرسپولیس به اتمام رسیده و به نظر می‌رسد، به جز نوراللهی که وضعیت پیچیده‌تری برای تمدید قرارداد دارد، سایر بازیکنان مشکلی در این زمینه نخواهند داشت.
نوراللهی در مذاکرات ابتدایی خود پس از تعطیلی لیگ، به توافق اولیه با مدیران پرسپولیس رسیده بود، اما در چند روز گذشته پاسخی به تماس‌های مدیران این باشگاه نداده و همین موضوع ابهامات درباره سرنوشت این بازیکن را افزایش داده است. شنیده می‌شود هافبک تأثیرگذار پرسپولیس پیشنهاداتی جدی از لیگ‌های امارات و قطر دارد که پیشنهاد تیم اماراتی جدی‌تر است. لیگ امارات با نام جعلی برگزار می‌شود اما گفته شده ممکن است نام آن تغییر کند و در این صورت نوراللهی می‌تواند راهی این کشور شود.
دور جدید تمرینات پرسپولیس هم با وجود اعلام قبلی کادرفنی، هنوز آغاز نشده و به نظر می‌رسد یحیی گل‌محمدی در انتظار مشخص شدن تکلیف بازیکنان است تا با تیم کامل تمریناتش را آغاز کند.
سرخپوشان در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ 23 شهریورماه به مصاف استقلال تاجیکستان خواهند رفت.